TR Doktor

Op. Dr. Hakan Yaz Doktoruna Soru Sor


Son Cevaplanan Sorular

Kzlk zrı Merhaba bi doktor neden kalıcı hymenoplastiyi lokal anestezi ile yapmaz uyuşmaz dedi sorduğumda da tatmin olmadım

Op. Dr. Hakan Yaz: neden böyle söylemiş bilmiyorum

Labioplasti Labioplasti yapıyor musunuz

Op. Dr. Hakan Yaz: evet

Kızlık dikimi Hakan bey... Kalıcı kızlık yaptırdıgımda tutmama durumu varmı acaba... Kesinlikle kan geliyormu karşidaki anlamı sorularıma cevap verirseniz cok sevinirim..

Op. Dr. Hakan Yaz: kesinlikle garantili yapıyorum.Hiçbir sorun olmaz.

Kızlık zarı dikimi Merhaba kolay gelsin . benim yaklaşık bir ay sonra düğünüm var ve ben kızlık zarimi diktirmek istiyorum. Çok korkuyorum sonuç alamamaktan geçici bir operasyon olması gerekli öncesinde muayene olmak gerekirmi .

Op. Dr. Hakan Yaz: Ne zaman isterseniz arayın yardımcı oluruz.

KISIRLIK HOCAM MERHABALAR. BEN 4 YILLIK EVLİYİM VE 3 YILDIR BEBEK OLMASI İÇİN UĞRAŞAN BİR ÇİFTİZ. EŞİM VE BENDE GİTMİŞ OLDUGUMUZ DOKTORLARIN MUAYENE SONUCU HERHANGİ BİR PROBLEMEMİZ YOK. DAHA ÖNCE BİR KAÇ AŞILAMA VE 1 TÜP BEBEK DENEMEM OLDU. FAKAT SONUÇ NEGATİF . TÜP BEBEK TEDAVİSİNDEN 3 AY SONRA KENDİLİĞNDEN GEBE KALDIM FAKAT 2 AYLIKKEN BEBEĞİMİN KALBİ DURDU VE KÜRTAJ OLMAK ZORUNDA KALDIM. KÜRTAJ OLALI 9 AY OLDU BİZ TEKRAR BEBEK İSTİYORUZ FAKAT OLMUYOR. TÜP BEBEK DENEMELİ MİYİM.? YOKSA BİRAZ DAHA BEKLEMELİ MİYİM?

Op. Dr. Hakan Yaz: Normal tedavi almanız uygun olur.

Devamı