TR Doktor

Özel Medical Park Tarsus Hastanesi

Özel Medical Park Tarsus Hastanesi Doktorları , Özel Medical Park Tarsus Hastanesi Randevu Al , Tarsus DoktorKurumdaki Uzmanlar

Kurum Hakkında

Medical Park Tarsus Hastanesi

 

Medical Park Tarsus Hastanesi 12 bin metrekare kapalı alanıyla 9 kattan oluşuyor. Toplam 157 yatağa sahip olan Tarsus Hastanesi'nde son teknoloji tıbbi donanımlarla desteklenmiş 46 yoğun bakım yatağı (18 Genel Yoğun Bakım; 16 Yenidoğan Yoğun Bakım, 6 KVC, 6 Koroner Yoğun Bakım), 5 ameliyathane, 87 servis yatağı ve günübirlik hastaların takibinde kullanılmak üzere 24 gözlem yatağı bulunuyor. Yoğun bakım üniteleri; kalp ve damar cerrahi, koroner yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım, birinci yoğun bakım ve ikinci yoğun bakımdan oluşuyor.

Genel bir hastane olma özelliğini taşıyan Medical Park Tarsus Hastanesi, bütün birimleriyle iddialı olmayı hedeflerken, üst düzey tıbbi hizmet birimlerinin yanı sıra birçok spesifik birimle aynı çatı altında hizmet veriyor.

45'i hekim, 1’i psikolog, 2’si diyetisyen ve 150'si sağlık personeli olmak üzere idari ve teknik kadroyla birlikte 400 kişilik uzman bir ekiple hizmetlerine başlayan Medical Park Tarsus Hastanesi, bölgeye en kaliteli sağlık hizmetini taşımayı hedefliyor.

Grup hastanelerinde olduğu gibi Tarsus Hastanesi de tüm branşlarda Sosyal Güvenlik Kurumu'yla anlaşmaya giderek, 'Herkes İçin Sağlık' misyonu rehberliğinde SGK güvencesiyle hizmetlerine devam edecek. SGK'yla anlaşmanın yanı sıra özel sağlık sigortaları ve anlaşmalı kurumlarla da işbirliğine gidilen Tarsus Hastanesinde bölgenin yanı sıra komşu ülkelerden de gelecek hastalara en iyi hizmet sunulması hedefleniyor.

Sanayi, tarım ve ticaretin önemli merkezlerinden Çukurova Bölgesinde, son dönemlerde büyük ölçekli sağlık yatırımlarının yapılması nedeniyle sağlık turizmi konusunda ciddi çalışmalar yapılırken, Medical Park Tarsus Hastanesi de bu alandaki çalışmalarına başlamıştır. Medical Park Tarsus Hastanesi, sağlık turizmi kapsamında kaliteli hizmetini bölge ve komşu ülkelere taşıyarak, geniş kitlelere hizmeti hedefliyor.

Sorular ve Cevaplar

Merak ettiğiniz soruları ve cevabı hemen kuruma sorun Kuruma Soru Sorun

Anlaşmalı Kurumlar

Özel Sağlık Sigortaları
Axa Sigorta
Anadolu Sigorta
Allianz Sigorta (Aile hekimliği anlaşmamız bulunmaktadır)
Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi
Medilab
Demir Hayat Sigorta
Eureko Sigorta
Ergo Sigorta
Ray Sigorta (Mediray Poliçesi anlaşmamız bulunmaktadır)
Medi-Ray
Mepfre Sigorta A.Ş
Gropama Sigorta A.Ş
Güneş Sigorta A.Ş
CGM
Ankara Anonim Türk Sigorta
Ziraat Sigorta
Sompo Japan Sigorta (FİBA)
Zurich Sigorta
HDI Sigorta
Generali Sigorta
ACE European Sigorta (Ferdi Kaza Sigorta Hastane Tedavi teminatı)
AIG Sigorta
Türk Nippon Sigorta A.Ş
Interpartner Assistance LTD. ŞTİ (IPA)
Halk Sigorta A.Ş

Hastaların Özel Medical Park Tarsus Hastanesi İçin Yaptığı Görüşler

Yorum ekleyin ve uzman ile ilgili görüşünüzü iletin