TR Doktor

Uzm. Dr. Fatma AKDENİZ

Psikiyatri

Psikiyatri branşında AFYONKARAHISAR ilinde Fatma Akdeniz Muayenehanesi kurumunda görev yapmaktadır.

Profil Görüntüleme

Son 30 Günlük

Randevu
Talebi

Randevu Talep Edin

Soru
Sor

Soru Sor

İletişim Bilgileri

Dumlupınar Mah. Ordu Bulvarı Caddesi No:30, 03200 Merkez/Afyonkarahisar

Verdiği Hizmetler

Sorular ve Cevaplar

Psikolji İçimde hep bir can sıkıntısı var ne yapsam gitmiyor sebebi ne olabilir acaba?
Uzmanın Cevabı: Merhaba Can sıkıntısı hissi yaşadığınız günlük hayat streslerinden, depresyon ya da anksiyete bozukluğuna kadar bir çok nedenden kaynaklanıyor olabilir. Bu his sürekli devam ediyor ve günlük hayatınızı etkiliyor ise profesyonel bir destek almanızı tavsiye ederim. İyi günler diliyorum, geçmiş olsun.
Seans ücreti Bir seanslık ücretiniz ne kadar acaba?
Uzmanın Cevabı: Merhaba Seans ücreti konusunda etik ilkeler gereği internetten ücret hakkında bilgi yayınlayamıyoruz. Kliniğimizi arayarak bize ulaşırsanız ücret ve randevu hakkında bilgilendirme sağlayabilirsiniz. İyi günler.
psikoloji ile ilgili s.a hocam ben bi rahatsızlık geçirdim tam olarak bana ne oldu bende anlamadım geçtiğimiz mart ayında birden bi içime kapanma sürekli yatma isteği sabahları güne başlamaya isteksizlik mide bulantısı içtahsızlık beraberinde sırt bel ağrısı karın ağrısı .doktor doktor gézdim hiçbişey çıkmadı psikiyatra gittim bana depresyon dedi lustral yazdı iyi geldi toparlandım ama lustralden sonra sol kolum sol bacağımda ağrı güçsüzlük doz artırımında tansiyon yükselmesi bulantı nefes darlığı titreme bunlar korkuttu beni ilaçları bırakmak istiyorum çok istiyorum bırakmalımıyım ne diyorsunuz? Hayırlı günler
Uzmanın Cevabı: Merhaba Öncelikle geçmiş olsun. Anlattıklarınızdan depresyon ve kaygı belirtileri yaşadığınızı düşündüm. Gerek depresyon gerekse kaygı bozukluğunda antidepresan kullanmak gerektiğinde, mevcut hastalığın iyileşmesi ve tekrarlama ihtimalini en aza indirmek için ilaç kullanma süresini en az 1 yıl ile 18 ay arasında tutmayı hedefleriz. Kişinin ihtiyacına göre ilacı düşük dozda başlayıp, şikayetlerin gidişine göre zaman zaman doz yükseltmeler yapabilir. İlaç ilk başlandığında ve doz arttırırken zaman zaman kaygı belirtileri yaşanabilir, bu yan etkileri takip edip çoğunlukla geçtiğini görürüz. Eğer kullanılan ilaç tolere edilemez ve yan etkiler geçmezse ilaç değişimine gidilebilir. İlacınızla ilgili sorun yaşıyorsanız kendiniz kesmeden önce sorunu hekiminiz ile paylaşarak, uygun olan tedaviye beraber karar vermenizi öneririm. Şifalar diliyorum, saygılarımla.
Okb Park hastanesiden Güray beyin tavsiyesi üzerine yazıyorum. Okb hastasıyım ve psikoterapi almam fayda sağlarmış. Ücret ve dakika ne kadar acaba?
Uzmanın Cevabı: Merhaba Danışan randevularımız için her danışan için 1 saat süre arıyoruz ve bir seans ortalama 45 dakika sürüyor. Muayene ücreti konusunda Etik ilkeler gereği internetten yayınlayamıyoruz. Bize ulaşırsanız hem randevu veririz hemde fiyat konusunda bilgilendirme sağlarız
rivotril bağımlılığı 25 gün boyunca her gün çeyrek rivotril aldım. Son dört gündür sabah çeyrek akşam çeyrek almaya başladım. Bugün sabah sadece çeyrek aldım .akşam baş ağrım ve vücudumda ağrılar oldu. Acaba rivotril bağımlısı mı oldum .rivotrili bırakmak için bir yöntemi anlatırsanız sevinirim saygılar
Uzmanın Cevabı: Merhaba Rivotril gibi yeşil reçeye tabi ilaçlar bağımlılık riski nedeniyle hekiminizin kontrolünde ihtiyaç halinde belirli bir dönem hedeflenerek kullanılması uygun ilaçlardır, Hekiminizin önerdiği dozda kullanarak kullanma süreniz tamamlandığında hekiminizle görüşerek kademeli dozda azaltarak kesmek uygundur. Hekiminizle görüşmeniz ve şikayetleriniz doğrultusunda tedaviniz düzenlenerek hekiminiz yardımı ile Rivotril i kesmenizi tavsiye ederim. Şifalar diliyorum, saygılarımla.
Tümü
Merak Ettiğiniz Soruları ve Rahatsızlığınızı Hemen Uzmana Sorun Uzmana Soru Sorun

Uzman Hakkında

Özgeçmiş

Akademik Geçmişi

Sertifikalar

Mesleki Kariyer

Uzmanlık Alanları

Psikiyatri

Bilinen Diller

Kurum İmkanları

Ödeme Seçenekleri

Anlaşmalı Kurumlar

Benzer Uzmanlar

Uzm. Dr. Fatma AKDENİZ Uzmanı İçin Yapılan Görüşler

Yorum ekleyin ve uzman ile ilgili görüşünüzü iletin

.
07/01/2021
Tedavi sürecim boyunca ilgisi, görüşleri ve sevecenliği ile çok memnun kaldığım bir doktor oldu kendisi. Verimli geçen bu süreç için Fatma hanıma çok teşekkür ediyorum. Destek bekleyen herkese öneriyorum :)
Tüm Yorumlar