TR Doktor

Yorum Yap Uzm. Dr. Mustafa Karakan Hakkında.

Hastaların Uzm. Dr. Mustafa Karakan İçin Yaptığı Görüşler

Yorum ekleyin ve uzman ile ilgili görüşünüzü iletin

.
02/05/2019
Canım doktorum, Aşırı enerjiğiz, aşırı eğleniyoruz. Tedavi süreci çok faydalı geçiyor. Tabi başlarken, iyileşme isteği ve inancı da sizinle olmalı. Hasta olarak size düşen bu, geri kalanını çok değerli ekibiyle birlikte Mustafa Bey hallediyor. Ameliyattan kurtaran harika insan, teşekkürler :)
.
31/01/2019
TANI:MİGREN-BOYUN AĞRISI Şiddetli baş ağrısı (migren) ve boyun ağrısı şikayetlerim için çok sayıda doktora gitmeme rağmen ne yazık ki sonuç alamadım. Ta ki Mustafa Bey'le tanışana kadar. Tedavimin 4. seansındayım ve ağrılarımdan tamamen kurtulduğumu söyleyebilirim. Mustafa Bey gibi işinde uzman doktorlara ne yazıkk ki günümüzde az rastlanıyor. Eğer siz de kendisiyle tanışma fırsatı bulduysanız şanslısınız denektir. Değerli doktorum Mustafa Bey'e ve güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkür ederim. Ö.A.
.
08/11/2018
Yaşadığımız zaman diliminde ülkemiz Tıbbına önemli katkı sunarak Tamamlayıcı Tıbbın Gaziantep kurucusu ve temsilcisi Mustafa Karakan, güler yüzle ,nezaketle hizmet verip, katkı sağlayan ve hastaların gerçek anlamda özenle hizmet alabildiği bu klinikteki tüm çalışanlara en içten saygı ve sevgilerimle. Halil ÖZ Emekli Mühendis (öğretmen)
.
03/11/2018
Coook memnunum
.
03/08/2018
BEL FITIĞI İlk geldiğim gün inanılmaz bel ağrılarım ve kalçada zonklayan ağrı ataklarım vardı. Mustafa hocayla tanıştık ve ilk Nöralterapi seansından sonra ağrılarım azaldı ve aylar sonra ilk kez o gece ağrısız uyayabildim. Mustafa Karakan ve güleryüzlü ekibine TEŞEKKÜRLER... Zehra Eriş
Devamı