TR Doktor

Doç. Dr. MEHMET ÖZEN

İletişim Bilgileri

Bayındır Hastanesi

Verdiği Hizmetler

Sorular ve Cevaplar

Sarilik Merhaba hocam oğlum 14yasinda kendisi fark ettigi göz beyazları da sararma vardı kan testi yaptırdım sarılık oranı yüksek çıktı ama tehdidi koyamadı hemotolojiye sevk etti sarilik kara ciğerden gelebilir mi
Uzmanın Cevabı: Sarılık durumunda karaciğer ve kan hastalıkları ilk düşünülmesi gereken sebeplerdendir. Çocuğunuzun yaşı itibariyle bir çocuk hematoloğuna gitmenizi öneririm. Ben 18 yaşın üstündeki hastalara bakıyorum. Geçmiş olsun
Hodgkin lenfoma 1 sene önce klasik hodgkin lenfoma evre 3 B tanısı ile 6 ABVD tedavisi aldım,arkasından çekilen pet sonucu hastalığın tamamen iyileştiği şeklinde idi,Doktorumda hastalığı atlattığımı 3 er ay kontrollarla takip edileceğini söyledi,bu ayın sonunda kontrolum var,istenilen tahlilleri yaptırıp kontrola gideceğim,ancak sormak istediğim soru,bir aydanberi kilo kaybı başladı 1-2 kg kaybettim hastalıkla ilgili olabilirmi? Hastalığın tekrar etme olasılığı nedir?vereceğiniz cevabı sabırsızlıkla bekliyorum teşekkürlerimle.
Uzmanın Cevabı: Geçmiş olsun. Bu soruların cevaplanabilmesi için sizi muayene etmem gerekiyor. Bu da mümkün olmadığından bu sorularınızı sizi takip eden hekime sormanızı öneririm.
faktör 8 eksikliği s.a. benim aptt 32.9, faktör 8 de 66.9 çıktı. riski nedir, tedavisi var mı ve buna iyi gelen besinler nelerdir?
Uzmanın Cevabı: Geçmiş olsun. Aprt ve faktör 8 düzeyiniz normal
Tümü
Merak Ettiğiniz Soruları ve Rahatsızlığınızı Hemen Uzmana Sorun Uzmana Soru Sorun

Uzman Hakkında

Özgeçmiş

Akademik Geçmişi

Sertifikalar

Mesleki Kariyer

Uzmanlık Alanları

Hematoloji (İç Hastalıkları)

Bilinen Diller

İngilizce

Anlaşmalı Kurumlar

Benzer Uzmanlar

Hastaların Doç. Dr. MEHMET ÖZEN İçin Yaptığı Görüşler

Yorum ekleyin ve uzman ile ilgili görüşünüzü iletin

Gaziantep escort